جمعه, 1 بهمن 1395 الجمعة, جانفييه 20, 2017           فارسی English
عنوان : یازدهمین جلسه شورای استانی ماده 21 قانون افزایش بهره‌وری بخش كشاورزی و منابع طبیعی
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ 
منبع خبر : روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل

روز سه‌شنبه 14 آذر یازدهمین جلسه شورای استانی ماده 21  قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی استان با حضور اعضا در محل سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل تشکیل گردید.

 آقای دکتر کربلائی خیاوی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل بر لزوم افزایش کیفیت آموزشی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، به‌روز نمودن  محتوای منابع آموزشی، ارتباط تنگاتنگ بین دانشگاه‌ها  و مراکز تحقیقاتی و لزوم توجه به رشته‌های جدید مورد نیاز در استان تأکید کردند.

رئیس مركز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل در ارتباط با مصوبات قبلي و اقدامات انجام يافته مطالبي را بيان نمود. در ادامه حاضرين جلسه ضمن بيان دیدگاه‌های خود در خصوص آسیب‌شناسی وضعيت آموزش عالي بخش كشاورزي، وضعيت اشتغال و نیازسنجی براي آموزش نيروي انساني مورد نياز بخش کشاورزی، پيشنهادهاي خود را ارائه نمودند.

مقرر گرديد با ادارات تابعه و واحدهايي كه ارتباط با بخش كشاورزي و محیط‌زیست هستند در رابطه با برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت و همچنين در رابطه با هرم نيروي انساني تخصصي مكاتبه گردد و نيازهاي آن‌ها پس از دریافت در جلسات آتي مورد بحث  و تبادل نظر قرار گيرد.

 
روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل


مركز تحقيقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8